Adolf Hitler był Żydem? Zaskakujace wyniki badań DNA!

You may also like...

2 Responses

  1. R e k s i o pisze:

    Prawdopodobnie gdybyśmy takim genetycznym testom poddali kilka publicznych osób, co do których krążą plotki o mistyfikację swoich życiorysów, sprawa stałaby się jasna. Np istnieje hipoteza, że tożsamość Jaruzelskiego jest wynikiem podstawienia agenta NKWD w miejsce szlachcica polskiego ze wschodnich ziem polskich. Podobnie wiele fantastycznych plotek krąży na temat pochodzenia obecnego prezydenta Komorowskiego. Jedno wiarygodne badanie i już sprawa staje się jasna, a „złe języki” uciszone. I wiadomo, że prezydent spowinowacony jest z królewskimi rodami… albo nie jest. Gdyby nie był, to byłaby kompromitacja i blamaże, bo przez pewne ośrodki wsączana jest informacja o niebywale błękitnej krwi pana Komorowskiego. Ciekawe możliwości pootwierały te nowe kanały weryfikacji wiedzy i zawodowym mistyfikatorom rzuciły kłody pod nogi.

  2. Piotr Wrocławianin. pisze:

    W książce którą obecnie czytam a napisaną przez Władysława – ,,Polski jeździec” – jest wyraźnie napisane, że Hitler był pochodzenia czesko- żydowskiego i nazwisko jego rodu było początkowo czeskie choć także się zaczynające na H. Poszukiwania w tej sprawie w starych pismach LInzu poczynił już przed II wojną światową kanclerz Austrii Dolffuss. Niemcy potem okrutnie zamordowali Dolffussa a czołgi niemieckie po wkroczeniu do Austrii zrównały z ziemią wioskę rodzinna Hitlera łącznie z grobem jego ojca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>