Darowizny i sponsoring

business-plan

Jesteśmy z Państwem już od 22 maja 2013r. Jest nam niezmiernie miło z tak licznie spływających do nas gratulacji i podziękowań za pracę jaką wkładamy w tworzenie naszego patriotycznego dzieła powstałego z myślą o Polsce i Polonii. Sworzyliśmy przez ten czas coś zgoła orginalnego i wykraczajacego poza lokalne ramy. Jako jedyne polskie pismo ukazujemy się zarówno w USA jak i Kanadzie. Jako jedyni posiadamy stale aktualizowaną, informacyjną stronę internetową. Żadne inne bezpłatne pismo polonijne nie współpracuje z takimi sławami publicystycznymi jak Rafał Ziemkiewicz, Jan Pietrzak czy Stanisław Michalkiewicz. Wkład naszej pracy jest też odpowiednio dostrzeżony przez użytkowników portali społecznościowych, w tym w szczególności Facebook’a, gdzie posiadamy liczne subbskrypcje.

Pismo jest bezpłatne, a redakcja pracuje pro publico bono. Żebyśmy się nadal tak pomyślnie rozwijali niezbędne są jednak środki finansowe na pokrycie kosztów druku i kolportażu. Jeżeli widzicie Państwo potrzebę dalszej egzystencji polskich bezpłatnych mediów w formie jaką zaprezentowaliśmy w ciagu minionego roku, prosimy o wsparcie poprzez dokonania darowinny, bądź też wykupienia reklamy na łamach The Poland Times.

Wszystkim patriotycznie nastawionym rodakom z góry serdecznie dziękujemy za jakąkolwiek forme pomocy.

Redakcja TPT

Przelewów możecie dokonywać bezpośrednio na konto bankowe, poprzez czeki przesłane na adres redakcji albo za pomocą Pay Pal.

 

Caesar Polonia Publishing Corp

5918 Catalpa Ave. Ridgewood- NY 11385

 

Routing/ABA Number: 226082022
                                                1216323

 

                                                         Donate with PayPal