Idziemy po pierwsze sukcesy wyborcze – wywiad z Arturem Dziamborem

You may also like...

3 Responses

  1. Karol pisze:

    Według mnie to jedyna alternatywa na zmianę polskiej rzeczywistości. Nowa Prawica jako jedyna partia chce wprowadzić wolny rynek, czyli system na którym budowały się największe potęgi zachodu oraz stany zjednoczone. Media wmawiają nam że mamy wybierać z największych opcji politycznych bo inne nie mają szans. Wierząc w takie bzdury pogłębiamy ten stereotyp i zaprzepaszczamy szanse na zmiany. Ja dokonałem świadomego i odpowiedzialnego wyboru przyszłości ojczyzny, wybieram nową prawice.

  2. Dawid Janicki pisze:

    Jedyna partia wolnościowa? Ktoś tu zapomniał o partii Unia Polityki Realnej, wbrew pozorom nie kilkunastuosobowej, jest nas więcej.

  3. Bartosz Józwiak Prezes UPR pisze:

    Zazwyczaj nie czytuję fantastyki, szczególnie marnej, ale tym razem setnie się ubawiłem czytając ten wywiad. Myślałem że fantaści i „wyznawcy” już wymarli jak dinozaury, a tu proszę klasyka gatunku, jak by ostatnie 20 lat historii JKM nie istniało. Ale cóż, to jest syndrom chorobowy, a najlepszym lekarstwem na to jest sam JKM i jego wypowiedzi. Życzę powrotu do zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>