Idźmy na wybory!

You may also like...

6 Responses

 1. Fanka pisze:

  A gdzie Pani doktor Ogórek ?

  • thepolandtimes pisze:

   Pani Ogórkowa nie podjęła tematu w związku z propozycją przeprowadzenia wywiadu z polonijną prasą. Podejmowaliśmy próby kontaktu ze wszystkimi sztabami i środowiskami. 7 z 11 jak widać odpowiedziało pozytywnie na naszą propozycję, co i tak nie jest złym rezultatem :)

 2. Autochton pisze:

  Chwała byłaby polonii gdyby się angażowała dla dobra swojej ojczyzny, ale większość to tylko pracownicy, którzy uciekli z Polski z tych lub innych powodów. Duża część w ogóle się nie interesuje tym co w ojczyźnie się dzieje bo ma swoją robotę na głowie. Dlatego też idąc do wyborów narzucają nam takich przestępców jak Komorowski, czy socjalistów jak Duda. Niewielu też pamięta gdzie Polska się znajduje (na mapie wskazać potrafią, ale ocenić położenia geopolitycznego w skali świata już nie) i w przypływie dobrego serca głosują na tych co najwięcej obiecują, albo tych o których prawdziwej działalności nawet nie wiedzą (bo skąd? przecież kandydatów antystemowych nie stać na to żeby latać do USA czy prowadzić tam czynną akcję informacyjną). Na to mają pieniądze tylko ci co rżną obywateli na pieniądze wyłudzając dofinansowania z budżetu.
  Marzę to tym żeby Polonia Amerykańska, Kanadyjska i każda inna na tyle blisko była Ojczyzny i na tyle dobrze znała historię swojego narodu żeby wiedzieć, na kogo głosować. Chciałbym także żeby zjednoczona w danym państwie Polonia jako silne lobby (wzorem żydowskiego) działała na rzecz interesów pozostawionej w ojczyźnie tak rodziny jak i każdego innego obywatela. Na ten moment państwa w których żyjecie
  – żądają od Polski zwrotu mienia żydowskiego
  – działając na zlecenie innych grup lobbingowych wciągają nas w wojnę przeciwko sąsiadom
  – angażują w misje wojskowe z których Polska wychodzi zawsze na minusie
  – żądają odszkodowań za rzeczy których Naród Polski nie popełnił
  – szkalują Waszych rodaków oskarżając o bestialstwo którego Naród Polski nie popełnił

  Prawo do uczestniczenia w wyborach posiadacie, ale czy potraficie z niego korzystać? Czy znowu wstawicie nam jakiegoś pomyleńca z partii rządzącej, lub ich wspólników z PiS (rozwinięcie jest kompletnie nieadekwatne do działań)
  Co do wyborów chciałbym też abyście się zapoznali z wątpliwościami co do ich wiarygodności.
  https://youtu.be/v1UL4cTrz4A
  https://youtu.be/Ro-jxIkR2Tc
  https://youtu.be/_WrOaXr5U8Y
  https://youtu.be/k1iBOzqUqWw

  Może bycie Polakiem (nawet na obczyźnie) potraktujecie w końcu poważnie, a oprócz machania flagami na zlotach jakiś kółek w końcu zaczniecie myśleć o obowiązkach wobec porzuconej Ojczyzny.

  pozdrawiam

  Nie rzucę ziemi skąd mój ród…

 3. Damian pisze:

  BRAWO Autochton.
  Kto nie odda głosu w wyborach godzi się na gówniane życie i okradanie z własnych pieniędzy w Polsce. Oddać głos na Dudę (czyli PiS=kolejnego sługusa Kaczyńskiego) to jak zagłosować na Komorowskiego. Czemu ludzie ciągle głosują na tych popaprańców, którzy już rządzili, ale nic nie zmienili? A tak Bardzo zaszkodzili nam i naszej gospodarce. To samo tyczy się Pani Ogórek (żołnierzykowi Millera) i PSLu, partii, której historię chyba każdy zna. Polsce potrzeba nowości, ludzi SILNYCH i śmiałych, którzy wiedzą, że zwiększenie podatków naprawdę je ogranicza i wprowadza polaków do patologii, ludzi, którzy jeszcze nie byli u władzy, a nie skorumpowanych polityków znanych z licznych afer, z partii rządzących Polską.

 4. Alexis pisze:

  Komorowski/Duda/Ogórek- wszyscy mieli już swój czas i ich partie również… Dużo ludzi nie widzi w Polsce swojej przyszłości,ale są tam tylko dlatego,że zaślepiły ich mass media itd. Wybór prezydenta-niby ma małe kompetencje,ale to on może zgłosić Veto w sprawie ustawy,które patrząc na różne poglądy/niesnaski w Sejmie raczej nie może zostać odrzucone większością 2/3 głosów :) Warto głosować z tego powodu by wybrać odpowiednią osobę. Nie ważne czy wyjechałeś za pracą/z rodziną. Co jeśli Twoje dzieci kiedyś będą chciały wrócić do Polski? Pokażesz im zgliszcza,które nadal rozpędza władza pozostałość socjalizmu? Czy na prawdę chcecie opowiadać o takiej Polsce? Ludzie są zaślepieni-wierzą wszystko,co im wmówią media/politycy.
  Jest mi osobiście wstyd za władzę w Polsce,że takie osoby Nasz reprezentują. Mój głos może więcej,jeśli wy także zagłosujecie-taki apel,bo warto :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>