Promocje i konkursy

Misją naszej gazety i portalu jest krzewienie i podtrzymywanie polskości w możliwie na jak największym obszarze amerykańskiego kontynentu. Podjęliśmy się wyzwania, aby nasza polska gazeta dotarła do rodaków zamieszkałych w najbardziej odległych obszarach USA i Kanady. Już teraz sieć naszych punktów kolportażu obejmuje obszar od Nowego Jorku na wschodzie po Honolulu za dalekim zachodzie, czy też od Albuquerque na południu po daleką północ w Anchorage.

Fotka: Fot. Paweł DubielNie wszędzie Polonia jest tak liczna jak w Nowym Jorku czy New Jersey. Zazwyczaj mimo szczerych chęci lokalne społeczności nie mogą stworzyć własnej lokalnej prasy, która by ich dodatkowo integrowała, w której mogli by zamieszczać ogłoszenia odnośnie polonijnych imprez czy też reklamować polskie biznesy.

My wychodzimy tutaj wszystkim na przeciw. Każda inicjatywa, mająca na celu integrację miejscowej Polonii i poromocję polskości będzie przez nas odpowiednio wspierana blisko 75% upustem przy zakupie reklamy na łamach gazety bądź portalu.

Ponadto dla każdego z lokalnych biznesów działających w mniejszych polskich skupiskach, przygotowaliśmy odpowiednio korzystną ofertę, która przy stosunkowo niskich kosztach znacząco może wspomóc daną działalność gospodarczą (prosimy o indywidualny kontakt z nami).

Gorąco zachęcamy do współpracy. Z nami to się naprawdę opłaca!