Wolą Sejmu Polska pokryje część odszkodowań za niemieckie zbrodnie z II wojny światowej…

You may also like...

2 Responses

  1. Madera pisze:

    POLSKA JEST OKUPOWANA !!! I takie hasła, że okupacja to była w 1939-45 przeszła dawno już do lamusa ! ŻYDZI PODSTĘPEM I BEZPRAWIEM POLAKÓW GNĘBIĄ A NIE MA ZNIKĄD RATUNKU ! Rząd Żydowski, Urzędy Żydami obsadzone, Sądy, Policja, Prokuratura, i wszystkie Uczelnie, wszystkie Szkoły …itp. wszystko jest w rękach ŻYDÓW, MEDIA RÓWNIEŻ ŻYDOWSKIE………..WIĘC CO TO JEST JAK NIE OKUPACJA ?! Polacy ignorowani, najniższe zarobki, okłamywani nie informowani,oszukiwani ! TO CO TO JEST JAK NIE NIEWOLNICTWO ?! JESTEŚCIE BANDYTAMI POSPOLITYMI !

  2. Rob Veggett pisze:

    Przecież osobników polskiego pochodzenia na świecie jest mniej więcej 60 mln, a żydowskiego ledwo około 20 mln. Czy my Polacy nie potrafimy się zgrać na świecie i sabotować wszystko, co żydowskie i zakłamane na temat Polski i Polaków. Zresztą jak żydzi mają nie bronić swego Holoszwindlu jak ich Syjoniści (wraz z Jezuitami) wywołali wojnę i sponsorowali zarówno Hitlera jak i Stalina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>